Hakkımızda

img
Hakkımızda

Firmamız 1990 yılında Kurucumuz ve Yönetim Kurulu Başkanımız olan İlhan Yeşilova’nın iştiraki sayesinde Bursa’da Alüminyum profil satışı üzerine sektör ihtiyaçlarını karşılamak ve değerli müşterilerimize konumuzda sınırsız hizmet vermek amacı ile kurulmuştur.

Kurulduğu günden bu yana alüminyum endüstrisinin aktif kuruluşlarından biri olan firmamız, 31 yılı aşkın deneyimi ve güvenilirliği ile sektöründe emin adımlar ile ilerlemektedir.

Yıllardır devam eden serüvenimiz boyunca firmamız; sektörün ihtiyaçları doğrultusunda Elektrostatik Toz Boyama Tesisinin, Pvc Profil Üretim Hatlarının, Kaynaklı İmalat, Cnc Mekanik İşleme, Form Verme ve Şekillendirme ve Montajlı Ürün Hatlarının yatırımlarını gerçekleştirmiş olup; İnşaat, Otomotiv, Raylı Sistemler, Makine, Uzay ve Havacılık, Savunma Sanayii gibi çok çeşitli sektörlere yönelik alüminyum profil ve tamamlanmış ürünler ile hizmet vermektedir.

Üretim

Alüminyum profil üretim tesislerinde 1000 Ton, 1400 Ton, 2000 Ton, 2200 Ton ve 2800 Ton’luk Alüminyum Ekstrüzyon Presleri, Termik Fırınları, Cnc Mekanik İşleme ve Hassas Kesim Makinalarımız,

Elektrostatik toz boyama parkurlarımızda Konveyör ve Box tip toz boyama,

Pvc profil üretim hattımızda 4 adet Plastik Ekstrüderlerimiz,

Kaynaklı imalat hattımızda Alüminyum TIG ve MIG Kaynak makinelerimiz,

Form verme ve şekillendirme hattımızda ise Hidrolik presler ve profil büküm makinelerimiz,

ile müşterilerimize farklı alüminyum alaşımlarında (6005, 6060, 6061, 6063, 6082, 6106 vb.) kaliteden ödün vermeden hizmet vermekteyiz.

Üretim politikamız olarak “Müşteri Odaklı Üretim” sloganını benimseyen firmamız, üretim öncesinde, sırasında ve sonrasında müşteri beklentilerinin karşılanması ve üretim amaçlarına uygunluğun sağlanmasında gerekli danışmanlık desteğini vermenin yanı sıra, kalite kontrol çalışmalarının uygulanmasında da aktif rol almaktadır.

Tarihçemiz ;

1990 – Alsa Alüminyum & Plastik , Kauçuk San. Tic. Ltd. Şti. firması kuruldu.

1992 – Bestel Elektrostatik Toz Boya San. Tic. Ltd. Şti. firması devir alınarak elektrostatik toz boyama ile kendi ihtiyaçlarımız için ve fason olarak hizmet verilmeye başlandı.

1998 – 4 adet Pvc ektrüder hattı kurularak Pvc profil üretimine başlandı.

2004 – Merkezimiz Bursa Ankara Caddesindeki yeni hizmet binamıza taşındı.

2014 – Bursa Alaşar’daki yeni fabrika binamızda Cnc mekanik işleme, bükme, kaynaklama ve form verme faaliyetlerine başlandı.

2015 – BAMS Raylı Sistemler ve Otomotiv Komponentleri firması ile Raylı Sistemler , Otomotiv , Denizcilik , Uzay ve Havacılık ve Savunma Sanayii’ne yönelik co-design çözümleri ve tamamlanmış ürün faaliyetlerine başlandı.

Kalite Politikamız ;

Firmamız ;

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda kaliteden ödün vermeden hizmet vermeyi,

Ürün ve hizmet kalitesini arttırıp müşteri memnuniyetini sağlamayı,

Çevre ile barışık bir üretim sisteminin kurulmasını,

Sektördeki tüm yenilik ve gelişmeleri takip ederek bunları hızlı bir şekilde bünyesine adapte etmeyi,

Firmamızın güvenilirliğini her zaman ön planda tutmayı kalite anlayışı olarak benimsemiş ve müşterilerine bu prensipler doğrultusunda hizmet etmeyi daima görev edinmiştir.

Telefon Hattı
Yol Tarifi